Pogorzelica

Pogorzelica

Pogorzelica to jedno z tych miejsc na mapie Polski, które mogłyby pozostać niezauważone, gdyby nie ich niezwykły urok i niesamowite atrakcje, które skrywają. Zaledwie 145 mieszkańców, a potencjał wakacyjny przyciągający rzesze turystów. Oto, dlaczego warto się tu wybrać!

Miłośnicy przyrody z pewnością docenią bogactwo flory i fauny Pogorzelicy. Jezioro Liwa Łuża, rezerwat przyrody czy Jezioro Konarzewo to miejsca, gdzie możemy podziwiać niezwykłe ptaki i zanurzyć się w ciszy przyrody.

Jeśli masz ochotę na małą eskapadę poza Pogorzelicą, polecamy Grzybowo dla miłośników bursztynu czy Trzęsacz dla paralotniarzy. W okolicach nie brakuje również innych atrakcji, które czekają, byś je odkrył! Popularnym miejscem jest np. Pobierowo.

Pogorzelica to niewielka, ale pełna uroku miejscowość, często wybierana jako destynacja przez miłośników noclegów nad morzem. Jeśli cenisz sobie kontakt z naturą, spokój, ale także chcesz doświadczyć różnorodnych atrakcji, to miejsce jest dla Ciebie stworzone. Zaplanuj swoje wakacje w Pogorzelicy już dziś!

Czy Pogorzelica to duża miejscowość?
Nie, Pogorzelica to niewielka, urokliwa miejscowość letniskowa nad Bałtykiem z zaledwie 145 stałymi mieszkańcami.
Co można robić w Pogorzelicy, gdy pogoda nie sprzyja plażowaniu?
W takiej sytuacji polecamy odwiedzić kompleks basenowy Sandra SPA z zjeżdżalniami, basenami i kręglami.
Jak wygląda oferta noclegowa w Pogorzelicy?
Pogorzelica ma noclegi różnorodne - od ośrodków SPA, przez pensjonaty, hotele, po domki letniskowe czy campingi.
Czy są jeszcze jakieś inne interesujące miejsca w okolicach Pogorzelicy?
Oczywiście, warto odwiedzić choćby Grzybowo ze względu na bursztyny, Trzęsacz dla miłośników paralotni czy Rewal z malowniczą przystanią rybacką.
apartment