Konferencje nad morzem

Dla biznesu

Szkolenia i konferencje

Ośrodku Wypoczynkowym Dziejba Leśna
Organizacja
Twojego wydarzenia
W Ośrodku Wypoczynkowym Dziejba Leśna z powodzeniem organizować można także konferencje, szkolenia, zjazdy firmowe czy sympozja naukowe.
Zakwaterowanie
Uczestnicy zakwaterowani być mogą w jednym z trzech głównych budynków. W części A, do dyspozycji jest 47 pokoi 2-, 3-, 4-, i 5-osobowych, z łazienkami i balkonami. W budynku B znajduje się 40 pokoi 3- i 4-osobowych z łazienkami. Budynek C mieści natomiast 7 pokoi 5-osobowych i 1 pokój 3-osobowy, z łazienkami i balkonami. Ponadto, na terenie ośrodka znajduje się również 10 domków kempingowych.
Organizacja konferencji nad morzem
Sala konferencyjna
Spotkania i wykłady organizować można w dużych salach wyposażonych w rzutniki, nagłośnienie, telebimy i ekrany. Do dyspozycji jest również klimatyzowana sala bankietowa, mogąca pomieścić ponad 60 osób. Ośrodek oferuje również pełen catering i obsługę.
ośrodek wypoczynkowy nad morzem
Po szkoleniu
Dziejba Leśna
udogodnienia
Dziejba Leśna
Czas wolny skutecznie umilą uczestnikom konferencji kryty basen, boiska do piłki nożnej i siatkówki plażowej oraz duże miejsce na ognisko z altaną i ławeczkami.
co robić w okolicy
Atrakcje w okolicy
Ogromnym plusem jest zaciszne położenie ośrodka, w centrum miejscowości, lecz w otoczeniu lasu sosnowego i w odległości zaledwie 200 metrów od plaży.
apartment