Ośrodek Wypoczynkowy Dziejba Leśna

Kolonie, zielone szkoły

Nasze oferta

fantastycznym miejscem na wakacje dla dzieci
Dziejba Leśna
Ośrodek wypoczynkowy stworzony z myślą o dzieciach i młodzieży. Niezliczona ilość udogodnień i atrakcji uzupełniona fantastyczną lokalizacją.
Na terenie ośrodka, ku uciesze dzieci znajduje się wiele atrakcji, wśród których są: odkryty basen o wymiarach 20 x 8,5 m, boiska do piłki nożnej i do siatkówki plażowej, miejsce na ognisko z zadaszoną altaną i miejscami siedzącymi, plac zabaw, piaskownica oraz sala dyskotekowa z kolorowym oświetleniem, telebimem i ekranem. W dużych salach i świetlicach ośrodka organizować można rożnego rodzaju zajęcia edukacyjne, sportowe oraz warsztaty.
Dziejba Leśna dysponuje trzema głównymi budynkami, w których są łącznie 464 miejsca noclegowe oraz dodatkowymi 50 miejscami w domkach kempingowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki i nowe meble. Tutejsza stołówka jest w stanie pomieścić jednorazowo aż 296 osób. Bez obaw o bezpieczeństwo! Ośrodek jest ogrodzony i strzeżony przez całą dobę.
Zobacz nasze
Udogodnienia
Do użytku pozostają więc boiska sportowe do: piłki nożnej, piłki plażowej i koszykówki, stoły do ping-ponga, świetnie wyposażony plac zabaw z piaskownicą, basen zewnętrzny, świetlice, kącik dla dzieci. Oferujemy również różnego rodzaju animacje oraz odbywające się w sezonie codziennie dyskoteki.
Ośrodku Wypoczynkowym Dziejba Leśna
Rezerwacje
Nie czekaj do ostatniej chwili. Zapytaj o dostępność już dzisiaj.
Kontakt
apartment