Rewal

Rewal

Jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie warto się wybrać podczas pobytu u nas, polecamy odwiedzić malowniczy Rewal. Ten urokliwy zakątek nad Morzem Bałtyckim to prawdziwa perła Wybrzeża Rewalskiego. Jego czysta i szeroka plaża, idealna na słoneczne kąpiele i spacer brzegiem morza, zapewni Wam niezapomniane chwile. W samym centrum Rewalu zaskoczy Was potężny symbol miejscowości - Rewalskie Wieloryby, które stanowią fantastyczne tło do rodzinnych zdjęć.

Rewal zachwyci nie tylko pięknym wybrzeżem, ale też bogatą historią sięgającą XIV wieku. Spacerując po miasteczku, odkryjecie jego klimatyczne zakątki i urokliwe aleje, w tym niezwykłą aleję Róż i Zakochanych - idealną na wieczorne spacery.

Podczas pobytu w Dziejbie Leśnej warto skorzystać z bliskości Rewalu i przeżyć nieco nadmorskiej magii. Czekają na Was niezapomniane chwile, piękne widoki i prawdziwe bałtyckie klimaty. Zapraszamy do odkrywania!

Jakie są główne atrakcje plaży w Rewalu?
Plaża w Rewalu oferuje czyste, strzeżone kąpielisko, baze rybacką oraz Rewalskie Wieloryby stojące na deptaku. Jest też kamera online pokazująca deptak i plażę.
Czy Rewal ma ofertę dla rodzin z dziećmi?
Tak, dzieci mogą odwiedzić Park Wieloryba z morskimi olbrzymami, Bajkową Chatę z postaciami z bajek oraz Park Linowy Gibon. Są także baseny kryte z podgrzewaną wodą w obiektach noclegowych. Znajdziesz je tutaj: noclegi w Rewalu na noclegi.net.pl..
Czy warto odwiedzić Rewal poza sezonem letnim?
Tak, jesienią i zimą w Rewalu jest bardziej kameralnie, a miejsce to staje się równie magiczne jak latem.
Jakie atrakcje oferuje Rewal dla zakochanych?
Rewal posiada malowniczą aleję Róż i Zakochanych, gdzie można spacerować wśród róż i przysiąść na ławce z postaciami literackimi, takimi jak Romeo i Julia.
Jakie opcje noclegowe oferuje Rewal dla turystów?
Rewal oferuje różnorodne możliwości noclegowe, od luksusowych hoteli i ośrodków SPA, przez pensjonaty i domy gościnne, po domki letniskowe i campingi. Dzięki tej różnorodności każdy turysta znajdzie tu odpowiednie dla siebie miejsce na rezerwację noclegu.
apartment